4 lipca 2024
Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Przyjaciele STRUMIENI,

w tym wyjątkowym roku, gdy przygotowujemy się do obchodów 20-lecia Stowarzyszenia STERNIK tym, co najlepiej oddaje atmosferę minionych miesięcy, jest wdzięczność. Istnieje wiele powodów, by kończąc kolejny rok szkolny powiedzieć ,,dziękuję”. Tym, co inspirowało i wspierało wszystkie inicjatywy, wydarzenia i sukcesy minionych miesięcy, jest zaangażowanie wielu osób, które tworzą Szkołę Strumienie – nauczycieli, rodziców i uczennic. I właśnie za tę postawę zaangażowania i entuzjazmu we wspólnym czynieniu dobra – dziękuję!

Na co dzień obserwujemy, że tym, co wspiera taką właśnie postawę są silne i prawdziwe relacje, jakie budujemy w naszej społeczności: tutoring rodzinny, współpraca z ROK-ami, praca zespołowa naszych nauczycielek, wykłady i warsztaty dla rodziców, przyjaźnie między uczennicami, solidarność klasowa… W wielu płaszczyznach funkcjonowania szkoły widać bliską współpracę, otwieranie się na potrzeby innych i wzajemne wsparcie, co jest prawdziwym skarbem.

Dziękuję Nauczycielom, Rodzicom i Uczennicom, za tworzenie naszej szkolnej społeczności i w imieniu Rady Zarządzającej życzę nam wszystkim dobrego odpoczynku w wakacje i do zobaczenia we wrześniu.

Z wyrazami szacunku

Ewa Korba