18 października 2022
? Kurs dla młodzieży z klas 7-8
? 20 i 27 października, g. 17:30
?Aula Szkoły STRUMIENIE ul 3 Maja 129, Józefów
Przed Tobą podjęcie ważnych decyzji dotyczących liceum i rozszerzeń i nie wiesz jak się do tego zabrać?
Zapraszamy w czwartki na cykl spotkań „Sztuka podejmowania decyzji”
✅Bezpłatna rejestracja: https://app.evenea.pl/event/877127-5/
? Jak wyznaczać cele i ustalać priorytety?
? W co inwestować czas, by tego nie żałować?
? Co warto wziąć pod uwagę w procesie podejmowania decyzji?
? Jak wzmacniać w sobie odwagę, by być wiernym swoim wartościom?
? Jak wybierać liceum i czym się kierować przy wyborze?

Gościem pierwszego spotkania będzie pani Monika Trojanowska– absolwentka doktoranckich studiów na SGH w Warszawie

– szkoleniowiec i coach umiejętności miękkich w biznesie

– autorka kursów dla kobiet o rodzinie i samorozwoju

– prywatnie żona i mama 3 dzieci

Drugie spotkanie poprowadzą absolwentki szkół STERNIKA, obecnie studentki:

Magda Janik – absolwentka komunikacji audiowizualnej na Uniwersytecie Navarry w Pampelunie. Obecnie studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku „Historia kultury w dobie humanizacji cyfrowej”. Od kilku lat realizuje wiele projektów z branży dziennikarsko filmowej. Film dokumentalny „Agua”, który wyprodukowała zdobywa nominacje oraz nagrody na międzynarodowych festiwalach filmowych. Jej największą pasją są podróże, poznawanie nowych kultur, języków obcych oraz rozmowy z ludźmi. Kocha kino klasyczne. Posiada doświadczenie pracy z młodzieżą zdobyte podczas obozów, na których pełniła role opiekunki. Jest koordynatorem wielu akcji charytatywnych.Maria Grześkowiak – Absolwentka komunikacji audiowizualnej na Uniwersytecie Nawarry w Pampelunie. Obecnie studentka uczelnie IED na kierunku „digital communication and fashion marketing”. Od kilku lat związana z branżą modową i medialną. Posiada doświadczenie pracy z młodzieżą dzięki prowadzonym przez nią warsztatom i kursom, głównie z dziedziny mody czy social mediów. Jej największą pasją poza modą jest design oraz grafika. Kocha kolory, pasjonuje ją ich siła oraz łączenie ich ze sobą.

Maria Korba – studentka V roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Dwa lata spędziła na studiach w Hiszpanii, realizując International Foundation Program na Uniwersytecie Navarry i program Erasmus na Uniwersytecie Karola III w Madrycie. Organizowała Szkoły Letnie dla studentów, była opiekunką na obozach dla młodzieży oraz uczestniczką innych inicjatyw. Obecnie pracuje w kancelarii, w dziale Bankingu. W wolnym czasie lubi gotować. Kocha podróżować, poznając nowe miejsca i lokalną kuchnię.