30 listopada 2021

KONCERT ABSOLWENTEK

Liceum Strumienie istnieje już 10 lat! W tym czasie staliśmy się szkołą, która zapewnia bardzo wysoki poziom nauczania, wykwalifikowaną i życzliwą kadrę, a także wychowanie w wartościach i indywidualne wsparcie dla każdej uczennicy. W ciągu ostatniej dekady mury szkoły opuściło 70 absolwentek, które dostały się na 39 kierunków studiów, a jeszcze podczas nauki, wybrały aż 45 wariantów rozszerzeń najbardziej odpowiadających ich preferencjom i zainteresowaniom. Dziewczyny uczestniczyły w 28 projektach interdyscyplinarnych i 18 wyjazdach naukowych.

Jest co świętować!

W tym roku szkolnym organizujemy liczne wydarzenia, które mają w sposób szczególny podkreślić dumę z pierwszych 10 lat działania liceum. Piękną okazją do wspólnego spotkania był Zimowy Koncert w wykonaniu absolwentek Liceum Strumienie:

• Teresy Łukomskiej (rocznik 2015) – skrzypce
  • Anny Górskiej (rocznik 2015) – śpiew
  • Moniki Trzaskowskiej (rocznik 2019) – śpiew
  • Zofii Rodowicz (rocznik 2020) – flet poprzeczny

Z radością zapraszamy do obejrzenia pełnego koncertu zarejestrowanego i dostępnego na YT!

ZIMOWY KONCERT ABSOLEWENTEK